עיקבו אחרינו

הצטרפו לקהילה שלנו בפייסבוק וקבלו מידע עדכני, אמין וברור בתחום גידולי הידרו.

הידרופוניקה TV

גידול הידרופוני של קנאביס מניב רווחים של מיליארדים. מסע בין חוות הקנאביס בישראל.

מי אנחנו

שתיל

מגזין הידרופוניקה הוקם עבורכם במטרה להנגיש מידע עדכני, אמין וברור בתחום גידולי הידרו. כל המידע מגיע ישירות אליכם ומוגש ערוך ומתומצת על ידי צוות האתר.

מערכת המגזין מונה גננים וחקלאים הידרופוניים מנוסים שמאחוריהם 20 שנות ניסיון בתחום ההידרופוניקה על כל ענפיה, ואת הידע שצברנו החלטנו לשתף איתך. זאת מאחר שעולם ההידרופוניקה עדיין נמצא בתחילת דרכו ומקורות המידע המהימנים והמקצועיים הינם דלים עדיין. כל אדם המתעניין בתחום ההידרופוניקה יכול לקחת משהו מהמגזין הזה, בין אם מדובר בחקלאים הידרופוניים בקנה מידה מסחרי ובין אם מדובר בגננים הידרופוניים ביתיים.

מערכת גידול הידרופוני

הנושאים והתחומים שהמגזין מכסה הם נרחבים וכוללים בין היתר: סוגי מערכות הידרופוניות, שיטות השקיה, חללי גידול, תאורה, לחות, PH, מצעים, דשנים, חומרי הזנה, מוליכות, מדידה ובקרה, אוורור, ייחורים, שתילים, קנאביס, צמחי מרפא, ירקות, פירות, צמחי נוי, גיזום, קיטום, כלי עבודה, קיימות, אורגניות, הידרו-שופס, בריאות הצמח, מדיניות, חוק ורגולציות, מחקרים, מאמרים מקצועיים, תגליות מעניינות ועוד שפע של נושאים מרתקים.

אנחנו מאמינים ששיטת הגידול ההידרופונית אינה עוד סתם שיטת גידול מיני רבות. לדעתנו יש בכוחה לספק מענה לרבים מהאתגרים הבוערים שהאנושות מתמודדת עימם ממש בשנים האחרונות, דוגמת: ביטחון תזונתי ועוני, שמירה על כדור הארץ, שינויי האקלים הקיצוניים, התדלדלות הקרקעות הזמינות לחקלאות וכמובן הגידול המהיר באוכלוסיית העולם.

אבל לא רק לאנושות כולה, שיטת הגידול ההידרופונית מעניקה פתרונות יעילים, ידידותיים למשתמש וקלים ליישום גם לאדם הפרטי, זה שמעוניין לגדל בעצמו מיני צמחים ומזון ולא יכול כי אין לו קרקע או חצר.

נשמח לקבל מכם משוב, שאלות או בקשות לתכנים שתרצו שנפרסם.

לפניות למערכת צרו קשר כאן

גלישה נעימה!

קבלו מייל שבועי עם העדכונים הלוהטים!